YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Türk Hava Yolları Wingo Uygulaması

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Türk Hava Yolları Wingo Uygulaması Empty Türk Hava Yolları Wingo Uygulaması

  Mesaj  lori1 Bir Ptsi Eyl. 07, 2015 12:46 am

  Türk Hava Yolları Wingo Uygulaması

  Günümüz yolculuklarında insanlar artık konforun yanı sıra bütçelerine uygun biletleride satın alma derdinde. Hal böyle oluncada hava yolu şirketleri yolcuları kendi bünyesinde toplama amacıyla çeşitli kampanya ve uygulamalarla farklı adımlar atmaya başladı.

  Hava yolu taşımacılığının gidilecek olan noktaya daha hızlı ve rahat bir yolculuk sunması, bu alanda taleplerin artmasınıda sağladı. Artan rekabet ortamında firmaların büyüyen bu pastadan daha fazla pay alabilme amacı sadece yeni fikir ve uygulamalarla beraber mümkün gözüküyor. Uzun vadede üretilen projelerle birlikte yolcuların hem keyifli hemde uygun fiyata yolculuk yapması şirketlerin ilk prensibi haline geldi.

  Türk Hava Yolları son zamanlarda yolcular için önemli adımlar atmaya başladı. Son olarak geliştirdiği "wingo" uygulamasıda bu anlamda önem arz ediyor. Bu uygulama ile birlikte Türk Hava Yolları promosyonlu uçuşlarından yolcularını haberdar edebilecek. Yani çoğu zaman aradığımız, ucuz ve uygun biletlere wingo mobil uygulamasıyla ulaşmak mümkün olacak. Buda demek oluyor ki Türk Hava Yolları'nın dünya üzerindeki 200'ü aşkın uçuş noktasına en uygun fiyatlarla uçmak artık hayal değil.

  Uygulama detayları Türk Hava Yolları'nın sitesinde ayrıntılı olarak ele alınmış. Bu kolay ve pratik uygulamayı yüklemek yolcular açısından oldukça önemli. Böylelikle yolculuklarınızdan önce, uygun bilet ve kampanyaları sadece cep telefonunuzdan takip edebilir hatta satın alabilirsiniz. Ayrıntıları incelemek isteyenler linke göz atabilirler.

  http://www.turkishairlines.com/tr-tr/wingoya-katil

   Forum Saati Cuma Tem. 03, 2020 12:50 am