YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Üç Boyutlu Savaş Oyunları Bu adreste

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Üç Boyutlu Savaş Oyunları Bu adreste Empty Üç Boyutlu Savaş Oyunları Bu adreste

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Tem. 07, 2012 3:46 pm

  Üç Boyutlu Savaş Oyunları Bu adreste

  Oyunlar her geçen gün daha da gelişerek biz oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. Oyunlardaki bu hızlı gelişimin arkasın biz oyun severlerin yoğun ilgisi ve teknolojideki gelişmeler yer almaktadır. Bilindiği gibi teknoloji her geçen gün bir adım daha ilerlemektedir. Teknolojideki bu hızlı gelişmeler bütün alanlarda fazlasıyla hissedilmektedir.

  Oyun sektörü de teknolojinin gelişmelerinden etkilenen alanların başında gelmektedir. Oyun sektörü teknolojinin verdiği destekle birlikte biz oyun severlere çok daha iyi oyunlar sunulmaktadır. Oyunlardaki bu artan kaliteyi içerdikleri görsel unsurlardan da anlayabilmekteyiz. Birçok oyun sever eski oyunları görsel açıdan fakir ve kalitesiz bulurdu ancak bu artık değişmiş olup, yeni nesil oyunlarda görsellik üst düzeye çıkmıştır. Oyunlardaki artan bu görselliği küçük boyutlu oyunlar dediğimiz flash oyunlarda da görebilmekteyiz.

  Bu oyunlar küçük boyutlu olduklarından dolayı her hangi bir donanıma sahip bir bilgisayar kolay bir şekilde çalıştırabilmektedir. Özellikleri itibariyle bu oyunlar küçük boyutlu olmasına rağmen içerdiği görsel zenginlik ünlü firmaların ürettiği oyunları aratmamaktadır. Sizde bu zevkli ve güzel oyunları internet bağlantısı olan bir bilgisayar ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.  3d savaş oyunları Sitesi, 3dsavas.org'da keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

   Forum Saati Perş. Tem. 02, 2020 10:04 pm