YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Savaş Oyunları Oynamak İster misin ?

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Savaş Oyunları Oynamak İster misin ? Empty Savaş Oyunları Oynamak İster misin ?

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Tem. 07, 2012 4:11 pm

  Savaş Oyunları Oynamak İster misin ?

  Genel özellikleri ile incelendiği zaman dövüş oyunlarının ve Savaş Oyunları nın oldukça ciddi sorunların yaşanmasına neden olabileceği düşünülmektedir. Ancak günümüzde bu oyunlar o kadar kolay bir şekilde olmamaktadır. Sadece zamana bağlı olarak insanlara özellikle de çocuklara şiddeti özendirdiği düşünüldüğünden dolayı yoğun olarak tavsiye edilmemektedir.  Yalnız son dönemler içerisinde piyasaya sürülen ve herkesin de severek oynadığı smackdown oyunları bu seçenekler arasında yer almamaktadır. Zaten smackdown oyunları daha fazla şiddet içeren oyunlar ile benzerlik göstermemektedir. Sadece birkaç özelliğinden dolayı benziyor diye bu oyunların hepsini bir kefeye koymanın oldukça yanlış olduğunu söylemek gerekmektedir.

Bir kez bu smackdown oyunlarını oynadığınız zaman sizler de neyi kastettiğimizi çok iyi anlayacaksınız. Bu şekilde oynanan smackdown oyunları hem son derece eğlenceli hem de herkesin yoğun olarak oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır.

  Sadece birkaç dakikanızı ayırarak bu oyunlar arasından dilediğiniz bir tanesini oynamanız gerekmektedir. Bu şekilde şiddet oyunu olmadığını son derece eğlenceli bir oyun olduğunu anlamanız mümkün olacaktır. Sizleri de bu oyunları oynamak üzere adresimize bekliyoruz.

   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 9:45 am