YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Kişisel Gelişim, Felsefe, Psikoloji, Kadınca ve fazlası - Forumsevdasi.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Kişisel Gelişim, Felsefe, Psikoloji, Kadınca ve fazlası - Forumsevdasi.com Empty Kişisel Gelişim, Felsefe, Psikoloji, Kadınca ve fazlası - Forumsevdasi.com

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Mart 09, 2016 7:58 pm

  Site Adı : Forumsevdasi.com

  Site Konusu : Kişisel Gelişim, Felsefe, Psikoloji, Kadınca ve fazlası - Forumsevdasi.com

  Site Açılış Tarihi : Temmuz 2015

  Site Tanıtım Mesajı : Forumsevdasi.com adı altında faaliyetlerini sürdüren forum sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile başta kişisel gelişim, kadınlara özgü paylaşımlar, burçlar, kültür sanat, islamiyet, sağlık ve eğitim olmak üzere pek çok kaliteli paylaşıma ulaşma fırsatı bulabilirsiniz.

  Felsefe ve Psikolojiye özel bir ilgi duyuyorsanız, bu sitede sizlere göre pek çok içerik mevcuttur. Forumsevdasi.com adresinin kişisel gelişim sayfası, en çok ilgi gören sayfalardan bir tanesidir.

  Bayanlara özgü birbirinden faydalı konular ise, sitenin kadınca bölümünde bulunabilecektir. Güzellik, moda, anne ve çocuk, dekorasyon, örgü, estetik gibi konulara binaen paylaşımlar sitede kadın üyeleri bekliyor.

  Mustafa Kemal Atatürk ile alakalı merak ettiğiniz pek çok bilgi yine forumsevdasi.com sitesi üzerinde kendine yer bulmuştur. Sitedeki Kültür - Sanat kategorisinin ilk bölümü, Atatürk ve Cumhuriyetimiz hakkında paylaşımlara ayrılmıştır.

  YGS, LYS, KPSS, ALES VE DGS gibi önemli sınavlar için hazırlanan testler, bu sınavlar ile alakalı kıymetli bilgiler sitenin Eğitim - Öğretim kategorisinde yer almaktadır.

  Üyelerin birbirleriyle muhabbet edebileceği ve her türlü problemine çözüm bulacağı bu özel foruma siz de kaydınızı yaptırabilirsiniz.

  Türkiye'nin en eğlenceli forumu sloganıyla yayın hayatını devam ettiren forumsevdasi.com adresine herkes davetlidir.

   Forum Saati Perş. Tem. 09, 2020 5:52 pm