YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Sosyal medya, teknoloji, kitaplar, eleştiriler ve fazlası bu kişisel bloglarda

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Sosyal medya, teknoloji, kitaplar, eleştiriler ve fazlası bu kişisel bloglarda Empty Sosyal medya, teknoloji, kitaplar, eleştiriler ve fazlası bu kişisel bloglarda

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Haz. 08, 2017 1:41 am

  Sosyal medya, teknoloji, kitaplar, eleştiriler ve fazlası bu kişisel bloglarda sizi bekliyor

  Özgün paylaşımların yer aldığı aktif kişisel bloglar arıyorsanız, bugün sizlere paylaşacağım blog sitelerine mutlaka girmelisiniz. Sizlere ilk olarak https://halilibrahimaraz.com.tr adresini tanıtacağım. Site içerisinde konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi; sosyal medyadan tutun teknolojiye, kitaplardan oyunlara, sinemadan siyasete kadar her konu üzerine paylaşım bir arada yer almaktadır.

  Bir diğer başarılı kişisel blog sitesinin ismi https://mehmetveysicicek.com.tr şeklindedir. Bu özel platform içerisinde, Mehmet Veysi Çicek tarafından kaleme alınmış çok keyifli makaleleri okuma şansınız olabilir. Sitede siyaset, kitaplar ve sinema üzerine eleştiri yazıları ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Her konu üzerine çarpıcı paylaşımlar site içerisinde sizleri bekliyor. Boş zamanlarınızı iyi bir şekilde geçirmek isterseniz Mehmet Veysi Çicek'in kişisel bloguna mutlaka girmelisiniz.

  https://ismailyildiz.com.tr ismiyle faaliyetlerini sürdüren blogda yine teknoloji, bilim, sosyal medya, siyaset, telefonlar üzerine çeşit çeşit paylaşıma rastlanabilecektir. Cep telefonu incelemeleri, kitap incelemeleri, yeni çıkacak olan filmler hakkında çarpıcı fikirler, siyaset üzerine özgun yazılar site üzerinde ziyaretçilere sunulmuştur. İsmail Yıldız'ın kişisel blogu son zamanlarda çokça sayıda kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

  Mehmet Salih Yıldız'ın kişisel blogu da yine yukarıda bahsettiğimiz blog siteleri gibi yoğun bir ilgiyle karşı karşıya kalmaktadır. https://mehmetsalihyildiz.com.tr adresi sayesinde, her biri birbirinden kıymetli pek çok paylaşımı keyifle okuyabileceksiniz. Sitede kitap tanıtımlarından tutun vizyondaki filmler hakkında incelemelere, oyun haberlerinden teknoloji ve sosyal medya haberlerine kadar pek çok içeriği hep bir arada görme şansınız olacaktır.

   Forum Saati Paz Tem. 05, 2020 6:02 pm