YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Fransızca Çeviri

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Fransızca Çeviri Empty Fransızca Çeviri

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Ağus. 15, 2012 6:14 pm

  Fransızca Çeviri

  Avrupa'da ve dünyada en sık kullanılan yabancı dillerden birisi Fransızca idir. Günümüzde Türkiye ile Fransa arasında da sürekli olarak ticari faaliyetler yapılmaktadır. Ticari faaliyetleriniz için Fransızca Çeviri ihtiyacınız olduğu takdirde, bu alanda uzman kadrosuyla hizmet vermekte olan İkarus Tercüme firmasıyla irtibata geçebilirsiniz. ikarustercume.com isimli web adresinde, Fransızca çeviri hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar, kendine yer bulmuştur.

  Fransızca dilinin yanı sıra, dünya genelinde en sık kullanılan bir diğer dil İtalyanca idir. İtalyanca çeviri konusuna tamamen hakim, bu ülkede eğitim görmüş, ülkenin tüm kültürel özelliklerini iyi bir şekilde bilen tercümanlarımız ile İtalyanca tercüme ihtiyaçlarınız, en ekonomik fiyatlarla karşılanacaktır. Aynı şekilde Portekizce çeviri hizmeti de, İkarus Tercüme bürosunca sağlanan bir dil çeviri hizmetidir.

  İnternet sitelerini, dünyaya açmak isteyen ve uluslararası pazardan da müşteri-ziyaretçi kazanmak isteyenler için, İkarus Tercüme firmasının çok özel bir hizmeti mevcuttur. Web sitesi çevirisi hizmeti alan müşterilerin web siteleri, diledikleri yabancı dillere çevrilerek, kendilerine teslim edilir. Bir internet sitesi, ne kadar çok dilde birden yayın yapar ise, dünya üzerinde o kadar çok müşteriye ulaşmış olacaktır.

  Tercüme konularıyla ilgili teknik bilgileren veren bir blogu daha tanıtarak, mesajıma son vermek istiyorum. tercumeburosu.net.tr isimli sitede tüm yabancı dillerin çeviri konularıyla alakalı birçok önemli detay hakkında makaleler mevcuttur. Son yayınlanan Rusça çeviri makalesini, Rusça ile ilgilenen herkese tavsiye ederiz.

   Forum Saati Ptsi Tem. 06, 2020 3:43 am