YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  İngilizce Tercüme İşleriniz İçin : ikarustercume.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  İngilizce Tercüme İşleriniz İçin : ikarustercume.com Empty İngilizce Tercüme İşleriniz İçin : ikarustercume.com

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Ağus. 15, 2012 7:45 pm

  İngilizce Tercüme İşleriniz İçin : ikarustercume.com

  İngilizce Tercüme ihtiyaçlarınızı, İkarus Tercüme bünyesinde çalışan uzman tercümanlara karşılatabilirsiniz. İkarus Tercüme bürosu hakkında merak ettiklerinize ve İngilizce tercüme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz, ikarustercume.com adresine girebilirsiniz.

  Tercümelerinizi, arzu ettiğiniz takdirde online olarak gönderme imkanınız da mevcuttur. İkarus tercüme bürosuna hiç uğramadan, sadece mail yoluyla, tercüme işlerinizi yaptırmanız mümkündür. İngilizce dili dışında İspanyolca Tercüme , Portekizce tercüme ve diğer çok sayıda dile dair tercüme hizmeti de, yine İkarus tercüme tarafından sağlanmaktadır.

  İkarus Tercüme firmasının resmi web sitesi dışında, bir siteyi daha tanıtmak istiyorum. Bu sitede, tercüme işleri üzerine teknik bilgiler verilmektedir. tercumeburosu.net.tr adı altında kurulan adreste Rusça tercüme , Portekizce tercüme , Çince çeviri, Japonca çeviri ve Almanca çeviri gibi çok sayıda dilin çeviri konusuna dair analizler yapılmaktadır. Çeviri işlerine ilgi duyanlara, tercumeburosu.net.tr blogunu önerebilirim.

   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 10:49 am