YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Çince Çeviri - ikarustercume.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Çince Çeviri - ikarustercume.com Empty Çince Çeviri - ikarustercume.com

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Ağus. 15, 2012 5:22 pm

  Çince Çeviri - ikarustercume.com

  Çin, birçok bakımdan dünyanın en önemli güce sahip ülkelerinden biri olarak nitelendirebilir. Kimi çevrelere göre, önümüzdeki yıllarda, çalışkanlıklarıyla dünyanın tek süper gücü haline gelecek olan bir ülkedir. Dünyamızın en kalabalık nüfusuna sahip bu ülkede, çok sayıda ürünün üretimi yapılmaktadır. Bugün elimize aldığımız eşyaların neredeyse tamamı, Çin'de üretilen ve Çin'den ülkemize gelen eşyalardır. Bir iş adamının en sık ziyaret edeceği ülkelerin başında kuşkusuz Çin gelmektedir.

  İş anlaşmalarında, beraber iş yapacağınız Çinli insanlarla anlaşmak, onlara kendinizi en iyi şekilde anlatmak istiyorsanız, Çince Çeviri hizmeti almanızı şiddetle öneririz. Hali hazırda çok sayıda işletme, Çinli iş adamlarıyla olan ilişkilerini, alanında uzman çevirmenlerimiz vasıtasıyla gerçekleştirmektedir.

  Çinçe çeviri hizmetleri dışında Almanca Tercüme , Fransızca Tercüme ve İspanyolca Çeviri hakkında detaylı bilgilere, ikarustercume.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Çince çeviri ile japonca çeviri konuları hakkında birbirinden faydalı teknik bilgilere sahip olmak isteyenler ise, tercumeburosu.net.tr sitesine giriş yapabilirler.

   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 12:23 am