YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Uzaktan bağlantı yöntemiyle kurumunuzdaki tüm bilgisayarları detaylıca inceleyin!

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Uzaktan bağlantı yöntemiyle kurumunuzdaki tüm bilgisayarları detaylıca inceleyin! Empty Uzaktan bağlantı yöntemiyle kurumunuzdaki tüm bilgisayarları detaylıca inceleyin!

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Ocak 26, 2018 7:17 pm

  Uzaktan bağlantı yöntemiyle kurumunuzdaki tüm bilgisayarları detaylıca inceleyin!

  Kurumunuzda çalışanları daha yakından takip etmek isterseniz, DeskGate yazılımını satın alabilirsiniz. DeskGate, çalışanlarınızın bilgisayarlar üzerinde hangi sitelere girdiğini tespit eder, çalışanlarınıza dilediğiniz siteyi engellemenizi sağlar, bilgisayarlar içerisindeki dosyaları arzu ettiğiniz sıklıkla yedekler.

  DeskGate güvenlik yazılımının uzaktan bağlantı özelliği bulunmaktadır. Şirketinizin tüm şubelerindeki bilgisayarları bu yazılım ile didik didik takip edebilirsiniz.

  Deskgate.com isimli internet adresini ziyaret edenler, DeskGate yazılımını en avantajlı fiyatlarla satın alabilecektir. Site ziyaretçileri, diledikleri takdirde, bu yazılımı ücretsiz olarak deneme fırsatına da sahiptir.

  Siber saldırılar, deprem, sel ve benzeri sorunlara karşı, verilerinizi güvence altına almak istiyorsanız, mutlaka DeskGate güvenlik yazılımını kullanınız.

   Forum Saati Cuma Tem. 03, 2020 2:52 pm