YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Sesli Sohbet Sitesi | SesliSohbetlim

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Sesli Sohbet Sitesi | SesliSohbetlim Empty Sesli Sohbet Sitesi | SesliSohbetlim

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Kas. 16, 2011 11:35 pm

  Domain adı : seslisohbetlim.com

  İçerik-Başlık : Sesli Sohbet Sitesi | SesliSohbetlim

  Site Kuruluş Tarihi : Şubat 2011

  Tanıtım, Açıklama : Kalabalıklaşan ve zorlaşan şehir hayatında yeni insanlarla tanışmak kimi zaman sıkıntılı ve stres dolu bir eylem olmaktadır. Kişinin güvenilirliği gibi önemli konularda duyduğunuz kaygılardan, kişinin sosyal statüsüne kadar birçok soru aklınızda pervane gibi dönerken, kişinin karşınızda duruyor olması nedeniyle size yaklaşım amacından emin olamayışınız da problemin üzerine tuz biber olmaktadır adeta.

  İnternet dünyasının yıllardır sunmakta olduğu özellikle çekingen, utangaç veya kuşkucu insanlar için sunmakta olduğu en rahatlatıcı hizmetlerden birisi olan sesli chat , yani sesli sohbet bu tip kaygıların birçoğundan uzak bir şekilde konuşup, tanımadığınız bilmediğiniz insanlarla dertleşmenize olanak tanımaktadır. Üstelik herhangi bir sosyal kaygı da duymanıza gerek olmayan bu ortamlarda, ister kendiniz olun isterseniz hayal ettiğiniz kişi, çünkü sizi yargılayacak hiç kimse yoktur.

  Seslisohbet siteleri ise çeşitli kitlelerden kişilere hitap etmektedir. Birçok site yalnızca basit bir java sistem üzerinden sesli olarak konuşup sohbet etme imkanı sunmakta iken www.seslisohbetlim.com adresi size değişik konularda bilgiler ve kaynaklar da sunarak eğlenceli vakit geçirmenize olanak tanımaktadır.

  seslisohbetlim.com

   Forum Saati Cuma Tem. 10, 2020 2:07 am