YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Sesli Sohbet Dünyası - Chatevi.Com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Sesli Sohbet Dünyası - Chatevi.Com Empty Sesli Sohbet Dünyası - Chatevi.Com

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Ocak 05, 2012 4:52 pm

  Site Adı: Chatevi.Com Seslichatevi.com

  İçeriği: Sesli Sohbet

  Kuruluş: Eylül 2009

  Açıklama


  İnternet genel paylaşım alanlarının tamamına verilen addır. İnsanların sosyalleşmesinde araç olarak kullandıkları internet paylaşımları ilk olarak IRC servisleri ile başladı. Özellikle 80 kuşağında olanların hatırladıkları IRC servisleri zamanında yazılı sohbet bir efsaneydi. Birçok sağlam dostluk kurduğumuz odalar artık yerlerini sesli ve görüntülü sohbetlere bırakmış durumda. Aslında uzaklık ve zaman kavramını ortadan sitelerinin internetin en fazla kazanan siteleri olmasıdır.
  Sesli chat veya sesli sohbet yazılı sohbetten sonra teknolojinin gelişmesi ve kullanıcıların ihtiyaçlarının değişmesi sürecinde ortaya çıkmıştır. Kullanıcılar genel olarak karşılarındaki kişiyi sadece yazarak tanımak yerine sesini duymak veya kendisini görmeyi talep etmişlerdir. Teknolojinin görevleri arasında bulunan insanların ihtiyaçlarına cevap verme kuralı işlemiş ve sesli chat uygulamaları çıkartılmıştır. Teknik açıdan yazılı sohbetten farklı olan sesli sohbet veya sesli chat ses verilerinin karşınızdaki kişiye transfer edilmesiyle başlar. Karşılıklı sesli sohbet ederken ses verilerinin kaybolmaması için veri transfer ayarlamaları iyi yapılmış olmalıdır. Bu sesli sohbeti yaptığınız sitenin görevleri arasındadır. Genel olarak sizin internet bağlantınızın normal seviyede olması rahat bir chat yapabilmeniz için yeterlidir.
  Chatevi olarak kurduğumuz sesli dünya sohbet sitesinde güvenlik ve veri transfer hizmetleri için alt yapımızın tamamını gözden geçirdik. Katılımcılarımızın verdikleri geri bildirimler sayesinde şu anda piyasada bulunan çoğu sesli chat sitesinden kaliteli durumdayız. Kalitemizin sadece güvenlik ve odalarımızdaki uzman kadrolarımız olmadığını katılımcılarımızın da seçkin insanlar olduğunu iletmeliyiz. Ciddi bir iş olarak baktığımız sesli chat sektöründe amacımız sizleri ve diğer katılımcılarımızı arkadaşlık ve dostluk bağlarının sanal alemde başlayarak gerçek hayatta devam ettirilmesidir. Sadece bir kere sitemizi kullanmanız kalitemizi açıkça görmenizi sağlayacaktır. Piyasada bulunan tüm sesli chat sayfalarından fazla sayıda katılımcımızın olduğunu ve sadece bir kere sitemizi ziyaret ederek bu kalite ve farkımızı anlayabileceğinizi biliyoruz.

   Forum Saati Perş. Tem. 02, 2020 8:10 pm