YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Vajinismus Tedavisi

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Vajinismus Tedavisi Empty Vajinismus Tedavisi

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Ocak 31, 2014 2:30 pm

  Vajinismus Tedavisi

  Site: vajinismus ankara ( vajinismusankara.net )

  Vajinismus , cinsel ilişkide kasılmalar, korku, panik ile kendisini gösteren, ülkemizin bir çok noktasında görülen yaygın bir cinsel sorundur. Çiftlerin çoğunluğu hiçbir şekilde tam bir cinsel birliktelik yaşayamazken, bir kısmında ilişkiler zor ve acılı bir şekilde gerçekleşmektedir.

  2003 yılından bu yana hizmet vermekte olan müessesemiz, vajinismus sorununu doğru tedavi teknikleri ile 3 gün de %100 çözüme kavuşturmaktadır.

  Vajinismus tedavisi nasıldır?

  Vajinismus tedavisi günümüzde doğru hekim, doğru müessese ve doğru tekniklerle mümkündür. Vajinismus tedavisi hakkında detaylı bilgileri bu bölümde bulabileceksiniz. Vajinismus tedavisi pek çok terapi merkezleri ve hekimler tarafından bilimsel olmayan veya kanıtlanmamış şekilde yapılabilmektedir. Çiftlerin hayal kırıklığı yaşamamaları açısından bu konuda deneyimli merkezlere ulaşmaları son derece önemlidir.

  Vaijinismus, geçer diye düşünerek, zamana bırakarak, bekleyerek kendiliğinden çözüme ulaşacak bir problem değildir. Pek çok çift vajinismus sorununu görmezden gelip yıllarca beklemiştir ama bu davranış problemi çözmek yerine, problemi daha fazla zorlaştırmaya neden olmuştur. Bu yüzden bu problemi yaşayan kişilere sorunlarını asla daha fazla ertelememelerini önermekteyiz. Tedaviye başlamaya karar vermek ve tedavi için uygun bir müesseseye başvurmak bile tedavinin %50’sidir.

  Sizler de bu sorununuzdan başarıyla ve 3 gün gibi çok kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Artık kendiniz, eşiniz ve evliliğiniz için harekete geçme zamanı geldi!

  Randevu için sekreterliğimizin (312) 426 85 25 no’lu telefonumuzu arayabilir, her türlü bilgi ve desteği alabilirsiniz.

  Ayrıca Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ ile hiç çekinmeden görüşebilirsiniz. Diğer taraftan suleyman[at]eserdag[dot]com adresine sorunuzu ve probleminizi yazabilirsiniz, mutlaka en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

  Tedavilerinizde yanınızda olan ve her konuda sizlere destek olan, asistanlarımız, aile danışmanlarımız ve psikologlarımızın hepsi bayan olup, muayene, tedavi ve tedavi sonrasında sizlerin tüm soru, problem ve seanslarında destek olacaklardır. vajinismus tedavisi nde geç kalmadan doğru bir klinikte, doğru uzmanlar tarafından yapılması en doğru karardır.

  Vajinismus, vajinismus nedir , vajinismus tedavisi gibi sorularınızı, ister telefon ile, isterseniz web sitemizden bizlere ulaşıp, daha detaylı bilgi alabilir veya sitemizdeki yazılardan faydalanabilirsiniz.

  Sağlıcakla.


   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 10:43 am