BİLGİ FORMU


  Soğuk lipoliz - Bölgesel zayıflama teknolojisi | Rotasoguklipoliz.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Soğuk lipoliz - Bölgesel zayıflama teknolojisi | Rotasoguklipoliz.com Empty Soğuk lipoliz - Bölgesel zayıflama teknolojisi | Rotasoguklipoliz.com

  Mesaj  nullsix Bir Paz Tem. 05, 2015 5:35 pm

  Web Site İsmi : Rotasoguklipoliz.com

  Site Başlığı : Soğuk lipoliz - Bölgesel zayıflama teknolojisi | Rotasoguklipoliz.com

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Haziran 2015

  Site Tanıtımı : Rota, 2000 yılından bu yana sağlık sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. En son teknolojileri kullanarak hizmet sunan firmanın an itibariyle İstanbul ve İzmir olmak üzere iki ayrı şubesi mevcuttur.

  Rota; FDA tarafından onaylı ve dünyaca ünlü İspanyol COOLTECH soğuk lipoliz Teknolojisini kullanarak müşterilerine ameliyatsız bölgesel incelme imkanı tanımaktadır.

  Bölgesel zayıflama için en etkin ve en zararsız yöntem hiç şüphesiz Soğuk lipoliz yöntemidir. Bel, kalça, basen, kollar ve bacaklar gibi yağ dokusunun fazla bulunduğu her bölgeye soğuk lipoliz uygulanabilmektedir. Sadece bir seans ile bölgedeki yağların yaklaşık % 30'undan kurtulma şansı elde edebileceksiniz.

  Bölgesel incelme ve soğuk lipoliz hakkında aklınıza takılan her türlü soruya rotasoguklipoliz.com Sıkça sorulan sayfalar bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sualleriniz olur ise, sitede kendine yer bulan iletişim formunu doldurarak, alanında uzman kişilerden ivedilikle yanıt alabileceksiniz.

  ROTA SOĞUK LİPOLİZ

   Forum Saati Perş. Ekim 17, 2019 11:54 pm