BİLGİ FORMU


  Sesli chat

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Sesli chat Empty Sesli chat

  Mesaj  lori1 Bir Cuma Şub. 26, 2016 3:31 pm

  Sesli chat 7cf3dd8488b3721c5710f1a50015bfd7

  Sesli Sitelerle Sohbete Başlayın

  Ev de yalnız başınıza sıkılıyor musunuz? Konuşacak birini bulmak zor mu geliyor? Artık sesli siteler ile muhabbet etmek çok kolay! Şimdi sitemize üye olun ve diğer üyelerle konuşmaya başlayın. Üstelik gerekenler sadece bir mikrofon ve kulaklık. Şimdi aramıza katılın ve insanlara sesli olarak konuşmaya başlayın. Eskiden olduğu gibi klavyeden yazarak değil, kendi sesinizle iletişim kurun. Üstelik grup konuşmalarına katılabilir ve toplu sohbet edebilirsiniz. Bilgisayarınız ve internetiniz varsa daha ne bekliyorsunuz?

  Klavyeden Sohbete Son

  Siz de biliyorsunuz ki günümüzde ve öncesinden beri bir çok chat sitesi mevcut. Teknoloji ise yıllar geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Klavyeden yazılan chat siteleri artık yerini sesli sohbet olan sitelere bırakıyor. Neden kendi sesinizle konuşmak varken klavyeyi kullanmak isteyesiniz ki? Hem daha hızlı, hem de daha doğal! Binlerce üyemizin olduğu www.seslisiteleri.com sitesine siz de katılın ve muhabbetin dibine vurun!

  Nerede Olursanız Olun

  Nerede olursanız olun sitemizden sesli chat yapmak mümkün. Bir kaç örnek vermek gerekirse, yurtdışındasınız ve muhabbet edecek birini bulamıyorsunuz, ya da arkadaş veya arkadaşlarınızla muhabbetin dibine vurmak istiyorsunuz ama telefon faturanızı da kabartmak istemiyorsunuz. Konuşmak istediğiniz her durumda bilgisayarınız, internetiniz, kulaklık ve mikrofonunuz varsa sitemize üye olup 2' li veya çoklu sohbete çok kısa sürede başlayabilirsiniz. Üstelik sitemizin kolay ara yüzü ile kaydolmak ve konuşmaya başlamak çok kolay.

  seslisiteleri.com

   Forum Saati Perş. Ekim 17, 2019 11:43 pm